Almanya'da Türk Ailenin Evinde Yangın Çıkt

12 Mart 2017
Reklamlar
Almanya'nın Essen' kentinin Kray semtinde yaşayan Altuğ ailesine ait ve tadilat dolayısıyla boş duran üç katlı binada, dün gece sabaha karşı saat dört sıralarında yangın meydana geldi. Binanın sahibi Altuğ ailesi bu sırada başka bir binada oturduğu için yangında can kaybı yaşamadı. Olay sırasında sokaktan geçen bir kadının itfaiyeye haber vermesi ve yan binalara seslenmesiyle yakınlarda oturan Altuğ ailesi, korkunç yangından haberdar oldu. Haber alır almaz yanan evlerine koşan Altuğ ailesi, üç katlı binanın giriş katı ve çatı katının cayır cayır yandığını gördüklerini anlattı. Polis ve itfaiyenin gelmesiyle müdahale edilen binadan yükselen alevler, saat yediye kadar ancak kontrol altına alınabildiği öğrenildi. Polis ve itfaiye yanan boş binaya bitişik binalarda oturanları, otobüslerle tahliye etti.

KUNDAKLAMA İHTİMALİ VAR

Yanan üç katlı binanın çatı katı ve giriş katı olmak üzere iki ayrı noktadan alevlerin yükselmesi, olay yerine gelen polisin ilk izleminin bir kundaklama olabileceği yönünde oldu. Binanın giriş kapısının alt bölümünün kırılan kapı, olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri tarafından tahtayla kapatıldı. Binanın giriş kapısını mühürleyen polis, yolun karşısında bulunan market ve berber dükkanının video kameralarının incelenmesiyle, binaya kimlerin nasıl girdiğini tespit edecek.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mercedes Reklam Yaparsa Böyle Yapar İşte İzle Saldırganın Kıyafetini Değiştirip Kaçtığı Yönünde Bilgiler Var Sivas Kangalı ve Aslan Karşı Karşıya Gelirse Askeri Konvaya Bombalı Saldırı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ata yaptıkları yok artık dedirtti
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/1/5/almanya-da-turk-ailenin-evinde-yangin-cikt/index.html#fb