Çok Çarpıcı detay !! Türkçe küfürler etmiş

02 Ocak 2017
Reklamlar
Reina'da 39 kişiyi katleden teröristle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre saldırganın Türkçe konuştuğu öğrenildi.

TÜRKÇE KÜFÜRLER ETTİ

Dehşeti yaşayan vatandaşlara göre terörist, ayakta olanları tekbir getirerek ve Türkçe küfürler ederek taradı. Bu sırada çok yüksek müzik sesi vardı. silah sesini duyanlar masaların altına saklandı. Terörist içeride 7 dakika kaldı. Her birinde 30 mermi olan 6 şarjörü eğlenenlerin üzerine boşalttı.

KIRIK BİR TÜRKÇE İLE KONUŞUYORMUŞ

Kırık bir Türkçe ile konuşan saldırganın yeşil renk gömlek, koyu renk pantolon ve siyah bot giydiği tespit edildi. 25 yaşlarındaki saldırganın orta seviyede saç uzunluğu var. Teröristin Doğu Türkistanlı olabileceği değerlendiriliyor.

UZAKLAŞTIKTAN SONRA YİNE TAKSİYE BİNEREK KAÇTI

Öte yandan çok hızlı ve pratik bir şekilde hareket eden saldırganın, profesyonel askeri eğitimli olduğu yorumu yapılıyor. Tanınmamak için montunu Reina'da bırakarak kaçan teröristin, biraz uzaklaştıktan sonra yine bir taksiye bindiği belirlendi. Saldırganın kaçarken bu parayı almayı unuttuğu ihtimali üzerinde duruluyor. Teröristin saldırıdan birkaç dakika sonra üstünü değiştirip kaçabilmesi için geliş-kaçış güzergâhıyla ilgili keşif yaptığı hatta mekânın içini bildiği ihtimali üzerinde duruluyor. (Kaynak: Posta)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbullular dikkat! Meteoroloji saat verdi Google da bu fotoğraflar böyle yakalandı Ahırda kameraya yakalandı Periscopede Resmen Canlı Yayın Yaptı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu videoyu ölmeden önce mutlaka izlemelisiniz