İzmir Şehitlerine Veda!

3966 izlenme 06 Ocak 2017
Reklamlar
Dün saat 16.10'da İzmir Adliyesi önüne bomba yüklü araçla gelen teröristler, C Kapısı ile hakim ve savcı araçlarına ayrılan otoparka girmek istedi. Canı pahasına insanların hayatını kurtaran kahraman polis Fethi Sekin büyük bir facia yaşanmasını önledi. İşte şimdi İzmir kahraman polisini uğurluyor. İzmir Adliyesi'nde şehit polis Sekin ve olayda can veren Adliye çalışanı mübaşir Musa Can için tören düzenlendi.

Zabıt katibi Musa Can'ın Türk Bayrağına sarılmış tabutu adliyeye getirildi. Şehit polis memuru Fethi Sekin'in cenazesi de alkışlar ve gözyaşları arasında adliyeye getirildi ve adliyedeki tören başladı.

FERYATLAR YÜREK DAĞLADI, OKTAY VURAL AĞLADI

Bu sırada Musa Can'ın yakınlarının feryatları herkesi ağlattı. MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'ın da gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Musa Can'ın ailesinde fenalaşanlar oldu. Sağlık ekipleri fenalaşan acılı aile üyelerine müdahalede bulundu.

ADALET BAKANI DA GELDİ

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da törene katılmak üzere adliyeye geldi. Bekir Bozdağ Musa Can'ın ailesine taziyelerini iletti.

SALON HINCAHINÇ DOLU

Adliye çalışanları ve vatandaşlar da adliyeyi tamamen doldurmuş durumda.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gelin Adayı Hanifenin gece Klübü görüntüleri Periscopede Resmen Canlı Yayın Yaptı Takla Atan Araba İbretlik Görüntüler İçmeyin İçirtmeyin

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABLA TEMEL iC GÜDÜ YAPMIS FENA COSMUS