Saldırganın Kıyafetini Değiştirip Kaçtığı Yönünde Bilgiler Var

01 Ocak 2017
Reklamlar
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Milletimizin şunu bilmeye hakkı var. Yabancı servislerden ve kendi istihbarat ağımızdan ihbarlar gelmektedir. Buna yönelik tedbirler de alınıyor." dedi. Bakan Soylu ayrıca saldırganın tek kişi olduğunu açıkladı.

İçişleri Bakanı Soylu, teröristin mont-pantolonla içeriye girdiği, dışarıya farklı bir kıyafetle çıktığı yönünde bilgiler olduğunu söyledi.

Soylu'nun açıklamalarından öne çıkanlar da şöyle:

"İSTİHBARATLAR HEP GELİYOR"

"Yılbaşından önce birçok operasyon gerçekleştirildi. Bu tip istihbaratlar hep geliyor. Buna yönelik tedbirler de alınıyor. Biz olay yerine de gittik. Bir katliam gerçekleştirilmiş. İnsanlık dışı, vahşet. Şu ana kadar 39 insanımız hayatını kaybetti. 20 kişinin kimliği belli. Bunun 15'i yabancı uyruklu, 5'i de Türk vatandaşı.

"SALDIRGANIN BİR KİŞİ OLDUĞU GÖZÜKÜYOR"

Emniyet'in yaptığı çalışmalar, bize verdikleri bilgiler çerçevesinde bir kişi olduğu gözüküyor. Bir mont, pantolon şeklinde içeriye silahla tarayarak girmiş. İçeride de farklı bir giysiyle birlikte dışarıya çıkmaya çalıştığına dair bilgiler var. Saldırganın yakalanmasına yönelik çalışmalar da devam ediyor."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Az kalsın kızın belini kıracaktı Sahile Vuran Gerçek Deniz Kızı Kimse Mantıklı Bir Açıklama Getiremedi! Karayolunu kapatan pkklıların vurulma anı Parti sonrası Gençlerin Hazin sonu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Skandal Görüntülerİ Gizli Kamera ortaya çıkardı